ЦВК призначила на 29 жовтня вибори в 9 об'єднаних територіальних громадах Сумщини

Версія для друку
13384939.jpg

Як повідомили в Офісі реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціація міст України, Центральна виборча комісія призначила довгоочікувані вибори в 9 об'єднаних територіальних громадах Сумської області на 29 жовтня цього року.

Цими громадами стали:

1) Буринська міська об’єднана територіальна громада Буринського району, в складі наступних рад: Буринська міська рада (місто Буринь), Верхньосагарівська сільська рада (село Верхня Сагарівка), Воскресенська сільська рада (села Воскресенка, Вікторинівка), Жуківська сільська рада (села Жуківка, Кубракове, Нотаріусівка, Тимофіївка), Олександрівська сільська рада (село Олександрівка), Степанівська сільська рада (села Степанівка, Чалищівка), Суховерхівська сільська рада (села Суховерхівка, Атаманське, Дмитрівка, Нижня Сагарівка), Успенська сільська рада (село Успенка), Червонослобідська сільська рада (села Червона Слобода, Дич, Чумакове)

2) Дубов’язівська селищна об’єднана територіальна громада Конотопського району, в складі наступних рад: Дубов’язівська селищна рада (смт Дубов’язівка, села Гамаліївка, Коханівка, Полтавка, Сім’янівка, селища Білозерка, Тополине), Красненська сільська рада (села Красне, Вишневе, Лебедєве), Курилівська сільська рада (села Курилівка, Капітанівка), Салтиківська сільська рада (села Салтикове, Рокитне, селище Білоусівка), Тернівська сільська рада (село Тернівка), Шпотівська сільська рада (села Шпотівка, Базилівка, Першотравневе)

3) Коровинська сільська об’єднана територіальна громада Недригайлівського району, в складі наступних рад: Коровинська сільська рада (села Коровинці, Бороданове, Гай, Дігтярівка, Зелений Гай, Малі Будки, Мухувате, Перекір, Ракова Січ, Соснівка, Тимощенкове, Тютюнникове, Юхти), Рубанська сільська рада (села Рубанка, Овеча), Томашівська сільська рада (села Томашівка, Беседівка, Закроївщина, Коритище, Косенки)

4) Комишанська сільська об’єднана територіальна громада Охтирського району, в складі наступних рад: Комишанська сільська рада (села Комиші, Лимареве, Овчаренки, Озера, Перелуг), Карпилівська сільська рада (села Карпилівка, Гусарщина, Миколаївка), Малопавлівська сільська рада (села Мала Павлівка, Бурячиха, Закаблуки, Качанівка, Кударі, Неплатине, Щоми)

5) Чернеччинська сільська об’єднана територіальна громада Охтирського району, в складі наступних рад: Чернеччинська сільська рада (села Чернеччина, Борзівщина, Доброславівка, Журавне, Попелівщина, Риботень, Ясенове), Бакирівська сільська рада (села Бакирівка, Залісне, Литовка), Бугруватська сільська рада (села Бугрувате, Восьме Березня), Височанська сільська рада (села Високе, Вербове, Веселий Гай, Кудряве), Кардашівська сільська рада (села Кардашівка, Буймерівка, Гай-Мошенка, Михайленкове, Мошенка, Підлозіївка), Лутищанська сільська рада (села Лутище, Українка), Пологівська сільська рада (села Пологи, Корабельське, Манчичі), Сонячненська сільська рада (села Сонячне, Мирне), Хухрянська сільська рада (села Хухра, Перемога, Пилівка)

6) Новослобідська сільська об’єднана територіальна громада Путивльського району, в складі наступних рад: Новослобідська сільська рада (села Нова Слобода, Свобода, селище Партизанське), Бунякинська сільська рада (села Бунякине, Бруски, Бувалине, Гірки), Князівська сільська рада (села Князівка, Мінакове, Нові Гончарі, Сахарове, Сиром’ятникове, Старі Гончарі, Ширяєве), Линівська сільська рада (село Линове), Червоноозерська сільська рада (села Червоне Озеро, Жари, Козлівка, Чаплищі), Юр’ївська сільська рада (села Юр’єве, Волинцеве, селище Волинцівське)

7) Верхньосироватська сільська об’єднана територіальна громада Сумського району, в складі наступних рад: Сумський район: Верхньосироватська сільська рада (села Верхня Сироватка, Залізняк, Новоселиця, Стінка, селище Захарівське); Краснопільський район: Великобобрицька сільська рада (села Великий Бобрик, Івахнівка, Малий Бобрик, Юсупівка, селище Кам’яне)

8) Степанівська селищна об'єднана територіальна громада Сумського району, в складі наступних рад: Степанівська селищна рада (смт Степанівка, села Глиняне, Головашівка), Підліснівська сільська рада (села Підліснівка, Білоусівка, Миловидівка, Новомихайлівка, Олександрівка, Степне, Червоний Кут)

9) Тростянецька міська об'єднана територіальна громада Тростянецького району, в складі наступних рад: Тростянецька міська рада (місто Тростянець), Зарічненська сільська рада (села Зарічне, Лучка), Кам’янська сільська рада (села Кам’янка, Кам’янецьке)

Виборчі перегони стартують 9 вересня.

Загальна кількість об’єднаних громад в Сумській області після виборів становитиме 27, ще в двох громадах вибори відбудуться пізніше.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Loading...

Приєднуйтесь!