Управління Сумської ОДА реорганізують у департаменти

Версія для друку
oga.jpg
Згідно з розпорядженням губернатора Сумщини, окремі управління Сумської облдержадміністрації буде ліквідовано, а замість них з'являться департаменти. Реорганізація структурних підрозділів обласної адміністрації проводиться з метою вдосконалення та оптимізації діяльності виконавчих органів влади регіону.

У розпорядженні №333-ОД, датованому 20 серпня, йдеться про ліквідацію управління промисловості та розвитку інфраструктури, управління освіти і науки, управління у справах сім'ї, дітей та молоді, а також управління фізичної культури і спорту Сумської обласної адміністрації.
Замість зазначених управлінь буде створено відповідні департаменти. Так, наприклад, з’явиться департамент освіти і науки, молоді та спорту як окремий структурний підрозділ Сумської ОДА.
Крім того, головне управління праці та соціального захисту населення буде перейменовано на департамент соціального захисту населення Сумської ОДА, головне управління агропромислового розвитку - на департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА. Головне управління зв'язків з громадськістю стане департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської ОДА, а головне управління економіки - департаментом економічного розвитку і торгівлі. Управління культури і туризму буде перейменовано на управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської ОДА, а головне фінансове управління - на департамент фінансів Сумської ОДА.
Що стосується працівників реформованих управлінь, то вони підтримали ініціативу губернатора. За словами заступника начальника управління у справах сім'ї, дітей та молоді ОДА Ірини КОЗОЛУП, зміни в структурі обласної державної адміністрації позитивно вплинуть на діяльність державної установи.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!