ПФК «Суми» поповнюватиметься сумськими футболістами

Версія для друку
kramar.JPG
У новому сезоні 2013/2014 у складі ПФК «Суми» гратимуть 4 сумські футболісти. Можливо, до кінця вересня команда поповниться ще кількома вихованцями сумського футболу. Про це під час прес-конференції у «RegioNews-Суми» повідомив головний тренер сумчан Андрій КОНОНЕНКО.

За словами тренера, наразі «на прикметі» у клубу є ще 3 сумські футболісти. Проте вони не набули потрібної форми, тому рішення щодо їхньої гри в команді прийматиметься пізніше.

Як повідомив директор ПФК «Суми» Владислав КРАМАР, клуб тісно співпрацює з футбольним центром «Барса» і проводить селекцію перспективних футболістів.

«Ми хочемо, щоб у ПФК «Суми» грали сумчани. Для нас питання номер один - розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовка тренерів, які б працювали із талановитими дітьми, створення системи відбору здібної молоді. Від того, як ми виховаємо підростаюче покоління футболістів, залежить те, яких гравців у майбутньому отримаємо», - говорить Владислав Крамар.

За словами першого заступника голови Федерації футболу Сумщини Андрія ГРЕКА, завдання, яке поставив голова Федерації футболу губернатор Сумської області Юрій ЧМИРЬ, - забезпечити місцевими футболістами 90% складу гравців ПФК «Суми».

«Над цим питанням повинні спільно працювати методист футбольного центру «Барса» Валерій БЕРМУДЕС та головний тренер ПФК «Суми» Андрій Кононенко. Вони повинні діяти в одному напрямку. Лише тоді ми отримаємо гідних і підготовлених футболістів для ПФК «Суми», - упевнений Андрій Грек.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!