Імена олімпійців Сумщини увічнили в книзі

Версія для друку
DSC_0408.JPG
Під час презентації видання «Олімпійські зірки Сумщини», яка відбулася 25 жовтня у прес-центрі «RegioNews-Суми», начальник управління з питань фізичної культури та спорту Сумської облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО наголосив, що основною метою проекту є виховання нового покоління видатних спортсменів на прикладі визначних досягнень відомих в усьому світі земляків-олімпійців.

За словами першого заступника міського голови Сум Миколи ВОЙТЕНКА, видання присвячене одразу двом визначним датам – 60-річчю участі українських спортсменів в Олімпійських іграх та 20-річчю створення Національного олімпійського комітету України. У виданні увічнено досягнення спортсменів Сумщини за весь період їх участі в Олімпіадах, починаючи з 1952 до 2012 року включно.

«Імена наших земляків, які протягом 60 років представляли нашу країну і область, відомі в усьому світі. Саме про них, про їхніх тренерів та інших людей, які приймали безпосередню участь у розвитку олімпійського руху, написана ця книга. Вони увійшли в історію як герої нашого часу», - заявив Микола Войтенко.

Заступник міського голови зазначив, що книгу видано коштом небайдужих до спорту людей. Зокрема активну участь у реалізації проекту взяли ректор Української академії банківської справи Анатолій ЄПІФАНОВ, президент благодійного фонду «Ти не один - ми разом!» Олександр КОСТЕНКО, а також громадські організації, серед яких Сумська міська організація Партії регіонів.

Тираж видання склав 1 тис. примірників, які буде презентовано та розповсюджено в усіх загальноосвітніх та спортивних закладах регіону. За словами Олександра Стрельченка, проект стане черговим кроком у популяризації здорового способу життя, стимулюватиме дітей та молодь до того, щоб досягати високих результатів у спорті.

«Рік видався насичений спортивними подіями. Це і досягнення наших олімпійців, і перемога сумських хлопців у шкільному ЄВРО-2012, і відкриття Алеї олімпійської слави, і створення футбольного центру «Барса». Нам є про що сказати і чим пишатися. Якщо буде необхідно, то ми додрукуємо тираж», - заявив Олександр Стрельченко.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!