Гранату знайшли на смітнику в одному зі спальних мікрорайонів Шостки

Версія для друку
pm280image004.jpg

Предмет, схожий на гранату Ф-1, місцеві комунальники знайшли на стихійному смітнику в одному зі спальних мікрорайонів міста. Поліція забезпечила безпечне вилучення боєприпасу для подальшої утилізації і дякує небайдужим громадянам за виявлену пильність та обережність.

Пре то, що на стихійному смітнику в одному зі спальних районів міста знайдено предмет, схожий на гранату, поліцію сповістив диспетчер Шосткінської самостійної державної пожежної частини.

На вказане місце одразу була направлена слідчо-оперативна група та групи «швидкого реагування» Шосткинського відділу поліції.

Прибувши за викликом, правоохоронці встановили, що небезпечний предмет знайшли працівники комунального підприємства, які прибирали територію стихійного смітника. Вони ж і зателефонували рятувальникам.

«За попередніми даними, знайдений предмет є гранатою Ф-1, котра має осколковий радіус враження 150-200 метрів, - коментує Валерій Строкач, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинського відділу поліції. – А враховуючи, що поряд знаходяться житлові багатоповерхівки, й цю територію облюбували для своїх ігор місцеві діти – важко уявити всі трагічні наслідки, що сталися б, якби цей предмет потрапив у дитячі руки».

Поліцейські забезпечили безпеку вилучення «знахідки» для подальшої утилізації, нині вони встановлюють, яким чином граната потрапила на територію стихійного смітника, та особу, причетну до цієї події.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!