У Сумах казкові герої навчали малят правилам безпеки

Версія для друку
s3550045.jpg

17 травня до Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, які нині крокують Сумщиною, долучились вихованці дошкільного навчального закладу №21 «Волошка» обласного центру. Діти оволодівали життєво необхідними навичками поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Свято безпеки розпочалось незвичайною ляльковою виставою «Небезпечний подарунок», яку підготували самі вихователі. За сценарієм, пустунка Кізя принесла до лісу замасковані під подарунок сірники. Через пустощі вовчика з ними сталася пожежа, яку інші звірята допомогли швидко загасити. Казкові герої наголосили маленьким глядачам про те, до яких небезпечних наслідків може призвести гра з вогнем.

Продовжився захід по групах. Дітям розповідали про екстрені служби, що приходять людям на допомогу у різних екстремальних ситуаціях. А за допомогою розмальовок малюки навчались основним правилам безпеки, яких необхідно дотримуватись, як вдома так і на вулиці щоб не потрапити у біду.

Також педагоги відпрацювали з вихованцями дії на випадок виникнення надзвичайної події у навчальному закладі. За сигналом «Увага всім» педагоги організовано евакуювали дітей з будівлі на подвір’я дитсадка.

Кульмінацією свята стали імпровізовані змагання. Під час яких малюки змогли відчути себе справжніми рятувальниками. Хлопчики та дівчатка ліквідовували умовні пожежі та визволяли іграшки із різних небезпек.

За словами педагогів, користь від таких заходів переоцінити важко. Оскільки серед усіх знань найважливіші саме ті, які закладають у свідомість підростаючого покоління життєві правила безпечної поведінки.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!