Сума ПДВ у заблокованих податкових накладних у сумських бізнесменів становить 29,4 млн. гривень

Версія для друку
img_0684.jpg

Про це розповів Юрій Мельник, заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

За словами Юрія Мельника, заступника начальника ГУ ДФС у Сумській області, за місяць дії Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - СМКОР) зупинено реєстрацію 1719 податкових накладних/розрахунків коригування у 100 суб’єктів господарювання. Це менше 1 %, а точніше 0,8 % від загальної кількості виписаних накладних. Сума ПДВ заблокованих податкових накладних становить 29,4 млн. гривень.

Основною причиною відмови у реєстрації ПН або неврахування даних таблиць платників податків є відсутність копій документів або недостатність документів, які б підтвердили реальність здійснених господарських операцій.

Платниками податків подано 395 повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК на суму ПДВ 14,3 млн. грн. та 453 таблиць даних платників податків, які розглядаються відповідною робочою групою ГУ ДФС у Сумській області протягом 3 робочих днів з дня подання повідомлення та документів.

"Жодного разу термін розгляду документів робочою групою, яку я очолюю, не був порушений, – підкреслює Юрій Мельник, заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області. – Ми йдемо назустріч кожному платнику і допомагаємо, навіть, сканувати документи, що потрібні для прийняття рішення. До речі, фахівці фіскальної служби працюють у посиленому режимі та збираються на засідання робочої групи 2 рази на день.
На даний час Комісією ДФС прийняті остаточні рішення по 102 повідомленням платників податків, з них щодо реєстрації 89 ПН та 1 РК на суму ПДВ 2 млн. грн, щодо відмови в реєстрації 13 ПН на суму ПДВ 1,7 тис. гривень".

Крім того ДФС прийняла рішення щод врахування інформації, зазначеної у 161 таблиці даних платників податків та неврахування інформації, зазначеної у 174 таблицях.

За словами Юрія Мельника, із загальної кількості повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН зареєстровано 22,5 відс. податкових накладних, відмовлено в реєстрації 3,3 відс., інші – перебувають на розгляді в ДФС.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!