З вересня у кінотеатрах буде по 2 українських фільми щомісяця

Версія для друку
kinoteatr_arman_tc_alatau-1075-232_ru.jpg

Прийнятий нещодавно закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні" дозволить забезпечити 2 українські кінопрем'єри щомісяця.

Про це заявив заступник голови Держкіно України Сергій Неретін, передає "Громадське радіо".

"Коли запрацює цей закон, якщо ми говоримо про кінотеатри, ми прибираємо ПДВ на ввезення кінематографічного обладнання до кінотеатрів. Потім буде пільга на квитки на українські фільми (ми прибираємо ПДВ з них). Я вважаю, що ці дві речі сприятимуть розвитку кінозалів", - Неретін.

За його словами, прем'єра 24 серпня фільму "Червоний", у якому йдеться про повстання в ГУЛАГу, передуватиме цілій серії нових українських кінофільмів у прокаті.

"Потім буде щомісяця дві українські прем’єри. Не всі вони будуть вдалі, я вам чесно кажу, але вони як мінімум будуть дискусійні. І, починаючи з осені цього року, у нас буде одна-дві українські прем’єри щомісяця. Можливо далі ми вийдемо на більшу кількість українських прем’єр. В основному це будуть глядацькі стрічки: комедії, драми, в лапках можна сказати "бойовики" - гостросюжетні фільми", — розповів заступник голови Держкіно.

Також він наголосив, що станом на 2013 рік в українських театрах було 20% російського кіно, у 2016 році ця цифра зменшилася до 6%, а цьогоріч вона складає 3%.

"Глядачі трошки розучилися дивитися російське кіно. Я думаю, що цьому сприяли і події, які сталися за останні три роки", - зазначив Неретін.

Джерело: http://espreso.tv/

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!