Понад 1200 літрів алкогольної продукції двоє молдован намагались перемістити через кордон на Сумщині

Версія для друку
00000000.jpg

Учора військовослужбовці Сумського загону запобігли спробі незаконного переміщення в прикордонні великої партії алкогольної продукції.

У ході несення служби, прикордонний патруль в межах прикордонної смуги на околиці смт Угроїди, що у Краснопільському районі, зупинив мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter» молдовської реєстрації. В автомобілі знаходилися двоє громадян Молдови.

Під час перевірки документів правоохоронці з’ясували, що іноземці знаходяться в прикордонні незаконно. Здійснивши огляд транспортного засобу, охоронці кордону виявили в ньому понад 170 пляшок та інших ємностей з алкогольною продукцією: коньяк, шампанське, вино, горілка, віскі та скотч. Більша частина продукції не мала акцизних марок.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем алкоголю, загальний об’єм якого склав понад 1200 літрів, доставлено до прикордонного підрозділу. Згодом встановленим порядком, його передадуть працівникам фіскальної служби. За порушення прикордонного режиму стосовно обох громадян Молдови прикордонники склали адміністративні матеріали.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!