Сумські скороходи – найшвидші

Версія для друку

Спортсмени області добре виступили в Івано-Франківську на ХХІ Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та Чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з Латвії, Сербії, Португалії, Греції, Білорусі і Молдови, а також близько 200 атлетів з 16 обласних центрів України.

У складі команди Сумщини – 21 атлет із дитячо-юнацьких шкіл області. Наші земляки зібрали гідний урожай із медалей: золото на 10 км в категорії «чоловіки, молодь» завоював Олег СВИСТУН та Іван КУПАЧ (обидва – з СРДЮСШ Суми). Срібло вибороли Ксенія БЄЛОВА, Аліна ТКАЧ (ОДЮСШ) та Маріанна ГОНЧАРОВА (ШВСМ). Бронзовими чемпіонами стали Ігор ГОНЧАРЕНКО (СРДЮСШ) і Юлія БАЛИМ (ОДЮСШ). І в підсумку командний залік серед спортивних шкіл країни, де культивується спортивна ходьба, виграла наша сумська РДЮСШ, а обласна спортшкола стала четвертою.

Другий день змагань зі спортивної ходьби в Івано-Франківську ознаменувався історичною подією – вперше за проведення чемпіонатів України жінки змагалися на дистанції 50 км. Конкуренція була дуже гострою, боротьба – напруженою, і зовсім трохи не вистачило Ксенії РАДЬКО (СДЮШОР Голубничого), щоб стати найпершою чемпіонкою на 50-кілометрівці. Вона поступилася місцевій спортсменці і завоювала срібло – 4.34.49. А ось у чоловіків до 23 років ніхто не міг змагатися з Антоном РАДЬКОМ, і він дуже переконливо переміг з результатом 4.11.41. Завдяки цьому збірна Сумської області на 10 очок випередила своїх вічних суперників – волинських спортсменів і стала другою в командному заліку скороходів-марафонців.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!