Сумська область: знешкоджено 6 боєприпасів часів минулих війн

Версія для друку
1474367330_pic_1358293633.jpg

Протягом тижня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 5 артилерійських снарядів (152, 122, 45, 76 мм.) та 1 мінометну міну (50 мм.) часів Другої світової війни, виявлені у Конотопському, Сумському, Глухівському.

Зокрема, в с. Уланове Глухівського району під час проведення земляних робіт на присадибній ділянці місцевий мешканець натрапив на 120 мм. артснаряд. Небезпечний предмет знаходився лише в 10 м. від житлових будинків. Про знахідку селянин повідомив рятувальників. На місце виклику з Ромен прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Фахівці вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Загалом, з початку року на Сумщині зафіксовано 234 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!