Сумщина у п’ятірці лідерів-областей України за капіталовкладенями в АПК

Версія для друку
images_1.jpg

Сумарна частка капіталовкладень в аграрний сектор у Сумській, а також Вінницькій, Одеській, Київській та Черкаській областях становить 79% до загальної вартості інвестиційних проектів, що реалізуються в АПК країни.

За інформацією Мінагрополітики, у І півріччі 2017 року в агропромисловому комплексі країни реалізується 233 інвестиційних проекти. Загальна їх вартість становить понад 36,7 мільярди гривень.

Найбільша кількість таких проектів впроваджується: у Полтавській та Черкаській областях – по 23, Херсонській – 22, Вінницькій – 20, Київській та Кіровоградській – по 18. Вартість інвестиційних проектів, що реалізуються в регіонах варіюється від 0,9 мільйона гривень до 9,6 мільярда гривень.

Вінницька, Одеська, Сумська, Київська та Черкаська області є лідерами серед регіонів із капіталовкладень в аграрний сектор, сумарна частка яких становить 79% до загальної вартості інвестиційних проектів, що реалізуються в АПК країни.

Найбільша активність інвестиційної діяльності у січні-червні 2017 року спостерігалася у Херсонській, Запорізькій, Чернігівській, Полтавській, Кіровоградській областях. Обсяги освоєння капітальних інвестицій у цих регіонах склали понад 1 мільярд гривень.

За матеріалами Урядового порталу: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250359162&cat_id...

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!