Visa замінить пін-коди системою розпізнавання облич

Версія для друку
apple-raspoznavanie_lic-identifikaciya-raspoznavanie-765089.jpg

Сучасні смартфони активно використовують методи біологічної ідентифікації користувачів, наприклад, відбитки пальців, голосові тести і сканування обличчя. Проте в інших галузях технологія поки що не поширена. Як повідомляє Fast Company, платіжна система Visa планує змінити ситуацію і запровадити аналогічну систему, замінивши нею пін-коди.

Натхненні, ймовірно, успіхом технології Face ID від Apple, співробітники Visa представили додаток на базі API під назвою Visa ID Intelligence. Він зробить використання біометричних даних доступним для банків і продавців. У компанії сподіваються, що запроваджений додаток прискорить поширення більш надійних методів ідентифікації клієнтів Visa.

Додаток Visa допоможе компаніям, що мають справу з фінансовою інформацією, гнучко реагувати на зміни технологій і загрози безпеці. Якщо якийсь спосіб ідентифікації виявиться вразливим, програма автоматично переведе клієнтів на інший, і їм не доведеться самостійно перевіряти його безпеку.

За словами аналітиків, перехід на біометричні дані сам по собі підвищує рівень безпеки, оскільки інформація про біометричні параметри користувача зберігається на самому пристрої, а не у віддаленій хмарі.

На думку експертів, технологію розпізнавання облич чекає велике майбутнє. У теорії вона здатна замінити не тільки кредитні картки, але і паспорти. У Китаї користувачі вже можуть використовувати її в банках, при оплаті залізничних квитків і грошових переказах.

Джерело: https://news.finance.ua

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!