Полісмени Сумського району повернули додому двох заблукалих у лісі пенсіонерок

Версія для друку
les.jpg

Майже добу проблукали в лісі дві літні жінки, що пішли по гриби. За приблизними підрахунками, пенсіонерки пройшли близько 15 км і вийшли з лісу за сусіднім селом. Правоохоронці знайшли їх та доставили додому.

Повідомлення про зникнення двох жительок одного з сіл Сумського району до поліції надійшло о пів на восьму вечора. За словами родичів, 80-річна бабуся та її 62-річна сусідка пішли в ліс за грибами ще вранці, ледве розвиднілось, й до цього часу додому не повернулись.
На пошуки бабусь було піднято весь особовий склад районного відділу поліції, адже, зважаючи на погодні умови та пізній час, пенсіонерка могли серйозно постраждати від переохолодження.

Зона пошуків була розподілена на умовні квадрати, і, ледве полісмени приступили до прочісування лісомасиву, як від однієї з пошукових груп надійшло повідомлення про виявлення обох пенсіонерок.

Як з’ясувалось пізніше, бабусі й справді в пошуках грибів захопились і заблукали. Прокружлявши лісом весь день, вони, втомлені і знесилені, пізно увечері вийшли аж за сусіднім селом. За приблизними підрахунками полісменів, літні жінки подолали відстань у майже 15 км по пересічній місцевості.

Працівники поліції доставили обох «мандрівниць» автівкою додому, та передали під опіку родичів, попросивши обох жінок надалі бути уважнішими, а їх родичів – більш пильніше наглядати за своїми мамами та бабусями.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!