Сьогодні до кінця дня газопостачання у сумському будинку 12\1 по вулиці Cупруна буде увімкнено

Версія для друку
28_main_new.1487341026.jpg

Жителі цього будинку прийшли за допомогою до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА з проханням уберегти їх від свавілля, на їх думку, газопостачальної компанії, яка відключила їх помешкання від газу.

Микола Клочко доручив керівнику апарату облдержадміністрації, куратору галузі житлово-комунального господарства області Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ разом із представниками ПАТ «Сумигаз», НКРЕ КП в Сумській області, міською владою та жителями цього будинку сісти за «круглий стіл» і вирішити це питання шляхом діалогу.

Жителі будинку по вулиці Супруна 12/1 обласного центру обурені, що 16 листопада без будь-якого, за їх словами, попередження їх відрізали від газопостачання. Мотивували це тим, що поки не буде встановлено загальнобудинковий лічильник, люди будуть без газу. Більш того, жителі вважають, що встановлення таких лічильників має погоджуватися з ними як співвласниками цього будинку.

Представник сектору НКРЕ КП в Сумській області не розуміє, чому йде перешкоджання роботі газорозподільного підприємства. Адже все прописано нормативними документами. А представники ПАТ «Сумигаз» повідомили, що кошти є тільки для встановлення загальнобудинкових лічильників.

Жителі не проти встановлення лічильника, але з дотриманням законодавства.

«Ми звернулися до керівника «Сумигазу» з проханням відновити газопостачання в цьому будинку. І наразі вже роботи із відновлення тривають, – зазначив Дмитро Живицький. – Разом із тим, ми як органи виконавчої влади зобов’язані виконувати Постанову Кабміну про встановлення будинкових вузлів обліку. І це встановлення має відбуватися в рамках законодавства. Тому до мешканців будинку по вулиці Супруна у мене прохання: подайте паперову вимогу, які вам необхідні документи і як ви бачите шляхи вирішення проблеми, щоб надалі подібних конфліктів не виникало».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!