Як правильно пити вино, горілку і коньяк


Версія для друку
kosher-wine.jpg

Вино "катаємо" у роті, коньяк гріємо в руках і не закушуємо його лимоном, віскі подаємо кімнатної температури, а горілку – охолодженою.

ВИНО

Як пити. Перед першим ковтком акуратно збовтайте вино в келиху і понюхайте, щоб відчути всю гаму його аромату.

Вино п'ють невеликими ковтками, попередньо злегка «покатавши» його в роті, щоб краще відчути смак. Тримати келих слід за тонку ніжку і ні в якому разі не гріти в руках.

З чим подавати. Ворог вина - помідори, їх кислота нівелює смак напою. З ними можна пити хіба що кисло-солодкі вина (наприклад, к'янті).

• Біле сухе - з салатами, морепродуктами, стравами з птиці, гарячими рибними стравами, холодною свининою (наприклад, пармською шинкою). Окремі види також подають до їжі.

• Біле солодке - з печінковими паштетами, десертами, фруктами.

• Червоне сухе - з м'ясними стравами з яловичини, свинини і дичини, з темними соусами, сирами. Якщо вино легке, з ненасиченим смаком, його можна подати також до салатів і морепродуктів.

• Червоне солодке - до десертів, сирів, а також самостійно після їжі.

• Кріплене (вермут і т.п.) - подається після їжі. Один з варіантів кріплених вин - сухий херес - доречний до супів.

• Міцне витримане (портвейн, херес, мадера) - до супів або після їжі як діжестів, а портвейн також до страв, де в складі є пасерована цибуля.

• Ігристе (просекко, шампанське) - як аперитив перед їжею.

Оптимальна кількість - 330 мл.

ВІСКІ

Як пити. Смакуючи, невеликими ковтками. При цьому віскі має бути кімнатної температури.

З чим подавати. Як і інший зерновий алкоголь, віскі добре поєднується з гарячими і холодними рибними стравами, копченою та слабосолоною рибою. М'ясні страви теж цілком підійдуть, в тому числі і з баранини. Одна з класичних ірландських страв, що подається з віскі, - баранячі тельбухи, запечені з кашею (якась подоба українського сальтисону).

Оптимальна кількість - 100 г.

ГОРІЛКА

Як пити. Горілка оптимальна у злегка охолодженому вигляді. П'ється залпом як представник категорії невитриманих спиртів. Можна і як аперитив, але це на любителя.

З чим подавати. Добре поєднується з рибними стравами - як холодними, так і гарячими, ікрою, якимись м'ясними стравами, салом. Також хороша горілка з соліннями. Ну і, звичайно, можна вжити чарочку в якості діжестіва.

Оптимальна кількість - до 100 г.

ДЖИН

Як пити. Ідеальне поєднання джина - з тоніком, саме він відмінно доповнює специфічний ялицевий смак алкоголю. Тому подається такий напій у вигляді «лонг-дрінка» (великого коктейлю) в охолодженому вигляді, п'ється невеликими ковтками. Джин у чистому вигляді п'ється залпом.

З чим подавати. Саме джин з тоніком вважається одним з кращих аперитивів. З їжею його зазвичай не вживають, виключення, наприклад, фламбе - блюдо, яке поливається алкоголем і підпалюється. Природно, що в даному випадку воно поливається джином.

Оптимальна кількість - до 100 г.

КОНЬЯК

Як пити. Спершу треба трохи зігріти келих коньяку в руках, щоб більше розкрився його смак і аромат, і лише потім пити.

З чим подавати. Коньяк можна поєднувати з холодними рибними закусками: червоною рибою, баликом, ікрою. Але найбільш гарний він як діжестів після їжі, поданий за правилами «трьох С»: cigare, coffee, chocolate (сигара, кава, шоколад). Сигара, звичайно, на любителя, а от кава і шоколад не будуть зайвими на столі. Тим більше вони відмінно допомагають коньяку розкрити свій смак і аромат. І не закушуйте коньяк лимоном - його кислота перебиває коньячний аромат і смак.

Оптимальна кількість - до 100 г.

ДО СЛОВА

1. Давня приказка говорить: «Не пийте і закушуйте, а їжте і запивайте». Тобто правильно буде спершу щось з'їсти, а потім злегка випити, а не навпаки. Це не стосується аперитиву, який покликаний викликати апетит, і його можна не закушувати.

2. Не змішуйте напої різного походження. Тобто пиво поєднується з віскі, оскільки це зернові напої, а коньяк і бренді - з вином. Природно, пити треба під час їжі з дотриманням підвищення градуса. Отже, якщо ви вживали зі стейком темне пиво, після їжі можна випити чарочку віскі.

За матеріалами «Сегодня»

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!
Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Loading...

Приєднуйтесь!