Прокуратура черговий раз наполягає на триманні під вартою 14-річного підлітка, який знову скоїв злочин

Версія для друку
_93057234_thinkstockphotos-466688316.jpg

Рішенням суду першої інстанції від 21 грудня 2017 року 14-річного підлітка за незаконне заволодіння транспортним засобом засуджено до 3 років позбавлення волі, при цьому звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на один рік шість місяців. Крім того, на даний час суди розглядають ще декілька обвинувальних актів за обвинуваченнями вказаної особи у вчиненні низки крадіжок, грабежів та розбоїв.

Зокрема підліток обвинувачується в скоєнні розбійного нападу на незнайомого чоловіка 19 жовтня 2017 року. Того дня троє зловмисників, серед яких був і вказаний підліток, напали в безлюдному темному місці на випадкового перехожого, повалили його на землю та почали бити. Погрожуючи жертві застосуванням ножа, нападники забрали мобільний телефон, ключі від автомобіля, банківську картку та годинник.

Як вже повідомлялось раніше, Сумська місцева прокуратура наполягала на триманні під вартою підозрюваного підлітка, який за 2017 рік скоїв 7 злочинів, однак рішенням суду першої, а потім і апеляційної інстанцій йому було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Вирок суду та декілька обвинувачень не завадили юнаку скоїти новий злочин. І вже 2 січня 2018 року поблизу одного з місцевих магазинів він пограбував малолітнього хлопчика, відібравши в того 200 грн. Прокуратура знову наполягала на триманні під вартою юнака, проте суд першої інстанції відпустив його під домашній арешт.
На вказане рішення суду подано апеляційну скаргу.

«Кожен злочин по ступеню тяжкості є тяжчим за попередньо вчинений, підліток неодноразово порушував умови домашнього арешту, відсутність належного контролю з боку матері, яка не може впливати на поведінку сина, – все це дає підстави вважати, що тільки тримання під вартою забезпечить виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов’язків та попередить скоєння ним чергового злочину», – зазначає прокурор Сумської місцевої прокуратури Галина Рекуненко.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!