Сумчан інформують про особливості плати за повірку квартирних лічильників

Версія для друку
lichilnyk.jpg

Комунальне підприємство «Міськводоканал» надає роз’яснення щодо особливостей плати за повірку квартирних приладів обліку холодної води.

Лічильники, термін повірки яких припадав на 2017 рік, підприємство продовжує перевіряти безкоштовно.

Натомість водоміри, у яких ця процедура, має відбутись у 2018 році, повіряються за власні кошти споживачів. Це пов’язано з тим, що постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку води були вилучені (для багатоповерхових будинків з 29 листопада 2017 року, для будинків приватного сектору з 17 грудня 2017 року).

Повірити водоміри сумчани можуть у КП «Міськводоканал» або в інших метрологічних центрах.

У першому випадку після отримання відповідного повідомлення споживач має звернутись до КП «Міськводоканал» (вул. Білопільський шлях, 9, 1-й поверх, каб. 12, тел.: 70-06-92, 70-06-93,(050)3075761) для отримання квитанції за проведення періодичної повірки лічильника холодної води. За бажанням абонента буде визначено метод проведення перевірки (з монтажем або без монтажу), а після сплати квитанції за проходження повірки – дату виходу оператора для проведення повірки чи контролера для проведення розпломбування. Вартість повірки одного водоміра становить із демонтажем 77,67 грн., без демонтажу (не знімаючи лічильник) – 120 гривень. За 14 календарних днів з дня складання акту, який видається оператором при здійсненні повірки, cпоживач отримає свідоцтво (довідку) про результати перевірки.

При повірці лічильника холодної води в інших метрологічних центрах споживачу також необхідно спочатку звернутись до КП «Міськводоканал» для розпломбування водоміра (вул Білопільський шлях, 9, 1-й поверх, каб. 4; понеділок-четвер з 7:30 до 16:30 без перерви на обід, п’ятниця з 7:30 до 15:15 без перерви на обід).

КП «Міськводоканал» нагадує сумчанам, що розпломбування лічильників холодної води можуть проводити лише представники цього підприємства.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!