Україна підписала безвіз з Антигуа і Барбуда

Версія для друку
e61eb58b4cd3fe5960ceef7079266f1e.jpg

Україна та Антигуа і Барбуда підписали документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами. Про це повідомляє Посольство України у США на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“У Вашингтоні відбулася урочиста церемонія, під час якої Посол України в США Валерій Чалий та Посол Антигуа і Барбуди в США Рональд Сандерс підписали документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами”, — сказано у повідомленні.

Безвізова угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Посол України подякував Антигуа і Барбуда за підтримку ініціатив України в рамках ООН, зокрема щодо захисту територіальної цілісності України та статусу окупованої території Криму.

В.Чалий також наголосив, що підписання угоди — це не лише розвиток важливих туристичних і бізнесових можливостей, а й свідчення налагодження активного політичного діалогу і взаємодії двох країн, зокрема щодо співпраці в міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

Зазначимо, Антигуа і Барбуда — це держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт — Сент-Джонс.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!