В Сумському районі поліцейські вилучили штик-ніж

Версія для друку
fb_img_1518605651945.jpg

Хизуючись зброєю, її 25-річний власник розгулював по селищу, поки не був зупинений місцевими поліцейськими. Не вилучи правоохоронці цей штик-ніж, невідомо, як би молодий чоловік розпорядився б ним у подальшому.

Оперативні співробітники Сумського районного відділу поліції отримали інформацію, що 25-річний житель одного з сіл району розгулює по селу з штик-ножем. Для перевірки інформації поліцейські виїхали на місце, аби поспілкуватись з молодим чоловіком.

Вони зустріли підозрюваного в місцевому продовольчому магазині де й виявили у нього закріплений на паску штик-ніж від німецької гвинтівки часів Другої світової війни.
«Зі слів власника «знахідки» він випадково натрапив на цей штик-ніж разом із чохлом, займаючись земляними роботами на власному городі, - говорить Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. - Зброя хоч і поржавіла від часу та мала пристойний вигляд, тож новий власник вирішив використовувати її для самозахисту. Не відомо як в подальшому місцевий житель розпорядився б цією холодною зброєю, як би співробітники поліції не вилучили її у нього».

Штик-ніж вже направлено на експерте дослідження, а за даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 263 Кримінального кодексу України. В разі визнання експертизою цієї «знахідки» холодною зброєю її власнику загрожує кримінальна відповідальність від штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян до позбавлення волі на строк до трьох років.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!