Цими вихідними до лікарень з побутовими травмами потрапили 4 неповнолітніх

Версія для друку
strahovanie.jpg

Як зазначають працівники поліції, що проводили за кожним з цих фактів перевірки, нещастя можна було б уникнути, якби дорослі більше уваги приділяли безпеці своїх дітей та вихованців.

Так, на лікарняне ліжко потрапили двоє маленьких сумчан. В першому випадку з термічними опіками госпіталізований 10-річний хлопчик, в другому – з медикаментозним отруєнням до реанімації доставлена півторарічна дитина. З подібним діагнозом потрапила до однієї з конотопських лікарень сімнадцятирічна дівчина. На Ямпільщині доправлений до місцевої хірургії 10-річний хлопчик, котрий випадково, під час гри, отримав колото-різану рану попереку.

Працівники поліції за кожним з цих фактів проводять відповідні перевірки, з‘ясовуючи причини та обставини отримання дітьми та підлітками побутових травм.

Правоохоронці знову звертаються до жителів Сумщини з засторогою бути уважними, пильними та передбачливими при організації життєвого простору своїх дітей, умов їх дозвілля, навчання та розваг.

Намагайтеся максимально передбачити та усунути всі небезпеки, що можуть очікувати маленьких дослідників. Не залишайте край столу посуд з гарячими стравами та напоями – дитина може легко перекинути їх на себе. Тримайте у недоступному для малечі місці медикаменти, побутову хімію, гострі та ріжучі предмети.

Спеціальними заглушками закривайте електричні розетки. Якщо не користуєтесь електроприладами, не тримайте їх під‘єднаними до електромережі. В тому разі, якщо родина має домашніх улюбленців, слід пильно слідкувати, аби тварини не змогли нічим зашкодити немовляті. Контролюйте оточення своїх дітей та коло їх спілкування, в тому числі й ті контакти, з якими вони підтримують зв‘язок через соціальні та інші інтернет-мережі. Не зайвим буде нагадати підлітку, що надмірне захоплення комп‘ютерними та он-лайн іграми може серйозно зашкодити як фізичному, так і психологічному здоров‘ю.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!