У всіх школах Сум оголосили карантин

Версія для друку
1485860185general_pages_i66655_karantin_v_balakovskix_shkolax_prodlili_eshche_na_nedelu.jpg

У Сумах вирішили запровадити карантин у закладах загальної середньої освіти міста до 3 березня включно.

У п’ятницю, 23 лютого, відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої вирішувалось, чи оголошувати загальноміський карантин у закладах освіти.

Спершу про ситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ доповіла в. о. начальника відділу охорони здоров'я Олена ЧУМАЧЕНКО.

За її словами, на поточному тижні зареєстровано 2970 випадків захворюваності на грип та ГРВІ, що на 14,5% більше, ніж попереднього тижня. Серед тих, хто занедужав, 64% – діти до 18 років.

Протягом тижня було госпіталізовано 150 сумчан, серед яких 85% – діти.

У зв’язку із тим, що у деяких школах було призупинено навчальний процес, кількість госпіталізованих школярів дещо зменшилась.

Проте на сьогодні у стаціонарних відділеннях міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди перебуває 148 хворих дітей на 115 інфекційних ліжках. У зв’язку із цим додатково розгорнуто 30 ліжок у дерматологічному відділенні.

Про ситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ серед дітей шкільного та дошкльного віку доповіла начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО. Вона повідомила, що станом на 23 лютого у Сумах не працюють 11 шкіл, шість із них мали відновити роботу у понеділок. У деяких школах були застосовані карантинні заходи щодо окремих класів.

Дитячі садочки працювали у звичайному режимі.

Заслухавши інформацію від фахівців Сумського обласного гідрометеорологічного центру та управління Держпродспоживслужби в м. Сумах, члени комісії вирішили запровадити карантин у закладах загальної середньої освіти міста до 3 березня включно, перевести дитячі садочки на черговий режим роботи, заборонити роботу позашкілля, проведення масових заходів, запровадити масковий режим у лікувальних закладах міста та обмежити відвідування хворих, забезпечити дезінфекцію комунального та приватного транспорту, посилити роботу пунктів обігріву.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments


CPROmaype

Фирма Контроль проект реализует список услуг строительство танхаусов,коттеджей,дачных домов,многоквартирных домов.Используем в строении,проектирование,оформление беседки такие виды ремонтных как: дерево, газобетон, керамзитобетонных блоков, кирпич, каркасные дома.

Мы компания Контроль проект проектируем, сооружаем дачные дома и продаём готовые проекты квартир. Чертеж личного жилого дачного домика, созданный нашими проектировщиками, подчеркнет ваш личный образ, обеспечит комфортабельный образ жизни. Мы поможем выбрать материал, этажность, расположение дачные дома на участке таким образом, с тем чтобы он стал целым комплексом с ландшафтом. Проектировка домов и коттеджей, выполненное нашей фирмой - это воплощенная в жизнь мечта. В нашей фирме трудятся только профи, которые прошли стажировку в лучших проектных бюро.

Мы компания работаем без посредников, благодаря которым мы экономим ваши деньги и время.

Наша фирма исполняет полный комплекс услуг по архитектурному конструированию и конечно помощи проектов на всех фазах - от тщательного планирования подробного задания до внесения объектов в текущую эксплуатацию.

технический план дома в 2017: технический план дома

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!