Сумчан просять бути пильними під час працевлаштування за кордоном

Версія для друку
torgivlya.jpg

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Міністерство соціальної політики України продовжує інформування про проблему торгівлі людьми та шляхи убезпечення від потрапляння у таку ситуацію.

З цією метою було створено відеоролик. В ньому розповідається про реалії сьогодення, про те, як громадяни України потрапляють у пастку торгівців людьми із перевезення та розповсюдження наркотичних речовин на території іноземних країн таких.

Даний відеоролик закликає бути пильними під час працевлаштування, ретельно перевіряти роботодавця та його пропозиції, оскільки сумнівні вакансії можуть призвести до позбавлення волі на строк до 25 років.

Громадяни, які потрапили до складної ситуації, можуть звернутись за допомогою до Посольства або Консульства України в країні перебування або зателефонувати до Міністерства закордонних справ України.

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0 800 505 501 зі стаціонарного телефону, 527 з мобільного. Всі дзвінки на ці номери у межах України безкоштовні.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!