До семи років позбавлення волі засуджено розбійника-невдаху

Версія для друку
fb_img_1524128025824.jpg

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 25-річного одесита, який скоїв розбійний напад на відділення фінансової установи.

У березні 2015 року близько 8 години ранку юнак приїхав із Одеси в м. Суми. На залізничному вокзалі він побачив оголошення одного з приватних товариств про надання грошової позики у найкоротші строки. Запам’ятавши адреси двох відділень, одесит на таксі вирушив за однією з них. Прибувши на місце, попросив водія почекати декілька хвилин. Нападник зайшов у відділення відразу після відкриття, тому окрім нього та співробітниці нікого не було. Зловмисник дістав ніж та, погрожуючи його застосуванням, вимагав віддати йому всі кошти. Жінка не розгубилась, схопила стілець та почала захищатись. Нападник втік.
Невдала спроба не зупинила юнака. Йому терміново потрібні були кошти. На таксі він доїхав до іншого відділення. Там нападник діяв за аналогічною схемою, однак жінка встигла нажати тривожну кнопку, після чого йому довелось знову тікати. Розрахувавшись із таксистом мобільним телефоном, юнак підшуковував інші варіанти легкої наживи, проте втілити в життя задумане йому не вдалось, оскільки був затриманий співробітниками поліції.
Як повідомила прокурор Сумської місцевої прокуратури Галина Рекуненко, вироком суду одесита засуджено за ч. 3 ст. 187 (розбій) КК України до 7 років позбавлення волі з конфіскацією мана, окрім житла.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!