На Сумщині продовжують виявляти боєприпаси часів Другої світової війни

Версія для друку
fb_img_1524478371817.jpg

16 мінометних мін та один артилерійський снаряд часів Другої світової війни за вихідні дні виявили жителі Краснопільського, Конотопського та Кролевецького районів. Вибухонебезпечні знахідки знайшли поблизу одного з урочищ, в лісі та у полі, про які одразу повідомили працівників поліції.

Повідомлення про вибухонебезпечні предмети до поліції надійшло від лісничого урочища «Образ» Кролевецького району. Він повідомив, що до нього звернулись місцеві мешканці та розповіли, що під час пошуку металу за допомогою металошукача знайшли 15 мінометних мін часів Другої світової війни.
Подібне повідомлення надійшло і до поліцейських Конотопського відділу поліції. Там місцеві жителі в полі, на відстані 1,5 км від с. Нехаївка також виявили мінометну міну. А от в Кролевецькому районі місцеві мешканці у лісі, поблизу с. Червона Гірка виявили 120 мм артилерійський снаряд.
Злякавшись, що знайдене може вибухнути, всі вони зателефонували поліцейським. На місця пригод відразу виїхали правоохоронці. Біля боєприпасів виставили поліцейську охорону, які чекають на працівників саперних підрозділів служби цивільного захисту управління МНС України для подальшого їх знешкодження.
Поліція і надалі застерігає громадян: бути обережними при виявленні боєприпасів чи вибухових речовин, які й досі становлять серйозну небезпеку. В разі їх виявлення, негайно повідомте про це правоохоронців, зателефонувавши на «102».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!