На Cумщині цієї неділі пройдуть вибори в ОТГ

Версія для друку
92293.jpg

Про готовність виборчих комісій та виборчих дільниць до виборів голови та депутатів на території Андріяшівської об’єднаної громади прозвітував очільнику області Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За словами Дмитра Живицького, Постановою ЦВК в Андріяшівській сільській об’єднаній територіальній громаді Роменського району, де вибори пройдуть 29 квітня, визначено 22 виборчих округи. Станом на сьогодні працюють 2 територіальні виборчі комісії – Роменська районна та Андріяшівська сільська.

«Досить висока активність по кандидатах в депутати. Всього зареєструвалося 136 осіб – це від 3 до 10 кандидатів на один виборчий округ». За посаду голови громади змагатиметься 4 претендента», – повідомив керівник апарату облдержадміністрації.

Дмитро Живицький зазначив, що для організації голосування з 13 квітня розпочали свою роботу 6 дільничних виборчих комісій, які забезпечені необхідними приміщеннями. Матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, за інформацією Роменської районної державної адміністрації, відповідає вимогам постанови ЦВК.

Органами Державного реєстру виборців виготовлено та передано дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців, до яких включено 3632 виборці, та іменні запрошення. Наразі триває уточнення цих списків.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!