ДФС: правила подання звітності з 2019 року зміняться

Версія для друку
bc04f87b1442e82a9d7828879f80552b_xl-696x464.jpg

З 1 січня 2019 року ДФС планує змінити подання звітності і сплати місцевих податків. Це пов’язано з введенням єдиного рахунку для сплати податків, який буде відкритий в казначействі.

На зустрічі з компаніями-членами Європейської бізнес-асоціації голова офісу великих платників податків Євген Бамбізов презентував концепцію основних змін.

Впровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу з реалізації палива) передбачає подання єдиної декларації з місцевих податків з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад.

Реалізація запропонованих змін, зазначено в концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі, а також дозволить акумулювати всі переплати і недоплати на єдиному податковому рахунку.

«Що стосується зазначеної концепції — то сьогодні все прораховано і триває робота зі створення ІТ-софту для того, щоб система запрацювала», — сказав Бамбізов.

Він повідомив, що основне складне питання — це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС у цій темі — парламентський комітет з питань податкової та митної політики.

«Проект змін подано в парламентський комітет, і ми з ними в дискусії щодо певних норм, але в основному це технічні моменти. Комітет нас повністю підтримує», — зазначив Бамбізов.

За його словами, ще один проблемний момент, який потрібно вирішити — це зміна функціоналу казначейства і його територіальних підрозділів.

Джерело: finance.ua

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!