Сумські митники затримали правопорушників з холодною зброєю та старовинною іконою

Версія для друку
img_6908.jpg

Під час перетину українсько-російського кордону на митному посту «Катеринівка» митники Сумщини виявили у громадянина Нідерландів ніж.

Сьогодні на митному посту «Катеринівка» Сумської митниці ДФС в ході огляду транспортного засобу, який слідував на виїзд з України до Росії, у пасажира легкового автомобіля виявлено ніж.

Правопорушник намагався перевезти зброю в багажному відділенні автомобіля, в скрині з туристичним обладнанням. Незаконний вантаж громадянин Нідерландів перевозив без ознак приховування.

Даний предмет обмежений до переміщення через митний кордон України та підлягає обов’язковому декларуванню. Його вилучено для подальшої експертизи та прийняття правового рішення.

Громадянка України, рухаючись смугою «зелений коридор» на митному посту «Бачівськ», намагалась вивезти з Батьківщини старовинну ікону.

Працівниками митного посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС в котрий раз зупинено спробу вивезення історико-культурної цінності за межі країни. Під час проведення митного огляду легкового автомобіля, який слідував на виїзд з України до Росії, у пасажира легкового автомобіля виявлено старовинну ікону з зображенням Ісуса Христа.

В якості пасажира слідувала наша співвітчизниця. Українка перевозила образ, написаний на дерев’яній дошці. Старовинна ікона знаходилась без ознак приховування в багажному відділенні автомобіля, в картонній коробці разом з особистими речами.

На правопорушників працівники Сумської митниці ДФС склали протоколи про порушення митних правил.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!