Новий вид шахрайства на Сумщині: буринчанку ошукали псевдоподатківці

Версія для друку
866769.jpg

Представляючись працівниками державної податкової служби, аферисти виманили у жінки-підприємця гроші та зникли. Приводом стала звичайна перевірка документації, в результаті чого вона лишилася восьми тисяч гривень.

Повідомлення про шахрайство до поліції надійшло від 63-річної жительки Бурині. Вона розповіла правоохоронцям, що після розмови з незнайомцем, втратила свої гроші. За її словами, вранці їй зателефонував незнайомий чоловік, назвався працівником Сумської державної податкової служби та повідомив, що наразі вони проводять перевірки по районам фізичних осіб-підприємців, серед яких виявилась і вона. А трохи згодом зателефонував вже інший чоловік, який відрекомендувався керівником районної податкової інспекції та в розмові попросив грошей, так би мовити на витрати бензину, продуктів харчування, тощо для зустрічі з керівництвом, які обіцяв наступного дня повернути. В такий спосіб, зазначив він, посприяє, аби перевірка пройшла вдало. І хоча жінка проблем з документами не мала, погодилась матеріально допомогти. В смс-повідомленні вона отримала реквізити, куди потрібно перерахувати вісім тисяч гривень, після чого пішла до терміналу та надіслала обумовлену суму.
«За словами заявниці, вона не одразу здогадалась, що розмовляла зі звичайними аферистами, адже вони знали всі її анкетні дані, прізвища та ім’я, по-батькові відповідних керівників держустанов, - коментує Сергій Бойко, начальник Буринського відділення поліції. - І тільки у розмові з донькою, коли жінка їй все розповіла, зрозуміла, що її ошукали».
В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого розшукують зловмисників, перевіряючи раніше судимих за аналогічні злочини осіб та коло знайомих потерпілої. А правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням, не бути занадто довірливими, не перераховувати незнайомцям гроші, ким би вони не назвались та щоб не розповідали. В іншому разі, ризикуєте втратити свої заощадження.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!