В Сумах поліція провела навчання в умовах, максимально наближених до реальних

Версія для друку
fb_img_1529680173361.jpg

Метою навчань стали відпрацювання та вдосконалення навичок дій поліцейських служб, та підрозділів в разі введення в дію спеціальних оперативних планів «Грім», «Сирена», «Заручник». Умовою навчань стало затримання умовних злочинців, що скоїли розбійний напад.

За наказом тимчасово виконуючого обов‘язки начальника ГУНП Олега Григорова, задля розшуку та затримання умовних зловмисників було введено в дію вищевказані оперативні плани і зорієнтований особовий склад поліції області, серед яких - оперативні підрозділи ГУНП області та КОРД.
До навчань також були залучені бригади «швидкої медичної допомоги», екіпажі та співробітники УДСНД, військовослужбовці Національної гвардії, а також представники прокуратури, Сумської облдержадміністрації та Сумської міськради.
«Можна сказати, що з поставленими перед нею завданнями поліція впоралась, - говорить заступник начальника ГУНП Володимир Бабич. - Такі навчання ми проводимо регулярно. Це підтримує на належному рівні боєздатність наших підрозділів та сприяє вдосконаленню їх професійних навичок. Крім того, відпрацьовується в умовах, максимально наближених до реальних, взаємодія правоохоронних органів, військових, спеціальних міських служб та владних структур в разі виникнення критичних ситуацій».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!