До 1 липня громадяни мають отримати податкові повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість

Версія для друку
1520942681_photo.jpg

Головне управління ДФС у Сумській області нагадує, що податкові повідомлення-рішення про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та відповідні платіжні реквізити надсилаються контролюючими органами громадянам - власникам житлової та/або нежитлової нерухомості за місцем їх податкової адреси до 1 липня року, що настає за базовим звітним роком (п.п.266.7.2 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу України).

У поточному році фізичні особи сплачують податок за нерухомість, якою вони володіли у минулому році, за ставками, визначеними на 2017 рік.
Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання для проведення звірки даних, зокрема, щодо об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку та нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (п.п.266.7.3 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу України).
Звертаємо увагу, податкове зобов'язання фізичні особи мають сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!