Аліменти від нерезидента не оподатковуються

Версія для друку
original.jpg

Головне управління ДФС у Сумській області повідомляє, що Законом України від 03 липня 2018 року №2477 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» внесено зміни до п.п.165.1.14 п.165.1 ст.165 та п.п.166.3.3 п.166.3 ст. 166 Податкового кодексу України.

Так, відповідно до нововведень до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін у сумах, визначених згідно із Сімейним кодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом.

Також, до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, зокрема, належать суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Закон №2477 набрав чинності 28 липня 2018 року.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!