Жнива ранніх зернових на Cумщині – на фінішній прямій

Версія для друку
stan-galuzi-1_b3f42_dabc7a5caf5066d7ac00e87511249d2b_b3f42_resize_free_850_0.jpg

Про це зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК на апаратній нараді під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА/

«Станом на 10 серпня на Сумщині обмолотили ранніх зернових та зернобобових культур на площі майже 250 тисяч га, що становить 97% до запланованих площ, – розповів Олександр Маслак. – Якщо говорити про загальну оцінку, то ми зібрали той урожай, на який розраховували».

За його словами, повністю завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарства Великописарівського, Краснопільського та Недригайлівського районів. Найвищу ж урожайність ранніх зернових культур мають господарства Сумського (56,5 ц/га), Лебединського (53,4 ц/га), та Тростянецького (55,5 ц/га) районів.

Разом з цим, йде підготовка і до посіву озимих культур. Наразі підготовили вже 55 тисяч га, що становить 27%.

Вадим Акпєров акцентував, що загалом урожайність залежить від аграріїв, проте, райдержадміністрації і органи місцевого самоврядування мають забезпечувати належні умови праці, пожежну безпеку.

«Зокрема, слід дотримуватися і правил дорожнього руху, оскільки 15-тонний комбайн часто їде для нього забороненими дорогами, що призводить до просідання асфальту. Такого не має бути, тому слід відповідальніше до цього ставитись», – зазначив посадовець.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!