За жорстоке поводження з худобою жителька Шосткинщини постане перед судом

Версія для друку
fb_img_1534256708977.jpg

Працюючи дояркою на одній з агрофірм, 34-річна жінка жорстоко побила корову за те, що остання не підіймалася після отелення. Тварину довелося власнику забити, а правоохоронці за цим фактом відкрили кримінальне провадження.

В поліцію з заявою про знущання над твариною звернувся обурений директор однієї з агрофірм Шосткинщини, який повідомив, що одна з доярок скребком побила на фермі корову, після чого худобу довелося забити.
Правоохоронці опитали 34-річну працівницю агрофірми. Нею виявилась жителька району, яка розповіла, що вона дійсно травмувала тварину, яка на ранковому доїнні не захотіла встати на ноги. За висновками місцевого ветеринара, у постраждалої корови ушкодження хребта.
Головну фігурантку цієї справи заявник звільнив з роботи. А в поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами», яке вже спрямоване до суду. Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!