На Сумщині шахраї виманили гроші, збирані на лікування хворої людини

Версія для друку
30_main.jpeg

Як встановили працівники шосткинської поліції, під приводом надання благодійної допомоги на лікування аферисти дізнались конфіденційні дані банківської картки хворої жінки, після чого спустошили її рахунок.

Учора за допомогою до працівників Шосткинського відділу поліції звернулася 44-річна жителька райцентру. Вона повідомила, що стала жертвою шахрайства, та розповіла про обставини злочину. З‘ясувалось, що напередодні їй подзвонив невідомий чоловік і запропонував в якості благодійної допомоги перерахувати певну суму на лікування її хворої сестри. Оскільки сім‘я рада будь-якій запропонованій сумі, вона, звичайно погодилась. «Благодійник» же, під приводом переказу грошей випитавши всі дані її банківської картки, пообіцяв буквальна за кілька хвилин поповнити рахунок на запропоновану суму. Однак ані за годину, ані до вечора гроші так і не надійшли. Більш того, перевіривши стан банківського рахунку, заявниця виявила зникнення восьми тисяч гривен.
В поліції за цим фактом відразу ж відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України, та ведуть пошуки аферистів.
Правоохоронці знову застерігають громадян: за будь-яких обставин, хто б і що б вам не обіцяли, - не розголошуйте коди доступу до своїх банківських карток і рахунків. Для того, щоб вам поповнили рахунок, відправнику досить знати номер картки. Якщо виникає необхідність додаткових фінансових операцій – в цьому разі слід звернутися особисто до найближчої філії вашого банку, і там, у присутності та за допомогою консультанта, вирішити наявне питання. Пам‘ятайте: пін-код та cvv-коди не повинен знати, крім власника картки, ніхто інший, навіть банківські працівники.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!