На Сумщині діти звернулися до водіїв

Версія для друку
a_01.jpg

У Путивлі школярі спільно з працівниками поліції провели профілактичну акцію спрямовану на пропаганду безпеки дорожнього руху та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Учні місцевих шкіл № 1 та №2 вийшли на вулицю, щоб продемонструвати і роздати водіям свої листівки-звернення з проханням дотримуватися Правил дорожнього руху. У дитячих листівках містилися заклики пропускати пішоходів, не перевищувати швидкості, не сідати за кермо в нетверезому стані і поважати інших учасників дорожнього руху.

 «Ідея проведення такої акції пов'язана з дорожньо-транспортними пригодами, що відбулися в області за участю дітей, а також з початком нового навчального року, - коментує Богдан Біганов, інспектор ювенальної превенції Путивльського відділення поліції. В свою чергу присутні на акції співробітники сектору реагування патрульної поліції звернули увагу автомобілістів на те, що на дорозі водії відповідають не тільки за своє життя, а й інших учасник в дорожнього руху. »

Дякуючи дітям за свідому громадянську позицію водії транспортних засобів також закликали юних пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху і ніколи не перебігати дорогу.

 «Варто зазначити, що проведена акція викликала величезний інтерес з боку водіїв. Висловлюючи слова подяки, вони брали з рук дітей листівки і погоджувалися з тим, що тільки суворе дотримання Правил дорожнього руху є гарантом збереження життя і здоров'я кожного учасника дорожнього руху », - зазначає Руслан Шевцов. начальник Сектору реагування патрульної поліції Путивльського РВ.

А самі діти дуже сподіваються, що вони будуть почуті водіями транспортних засобів а їх профілактичний захід сприятиме запобіганню скоєнню ДТП як в місті, так і в області в цілому.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!