На довірі жителів Сумщини шахраї «нагріли» руки на 35 тис. грн.

Версія для друку
aferisty-2.jpg

Жертвами аферистів за останню добу стали двоє 82-річних пенсіонерів. Поліція розшукує зловмисників, і вкотре просить громадян не бути занадто довірливими.

Телефонне шахрайство нині стало одним з найбільш розповсюджених видів майнових злочинів. Цьому є кілька причин. Перша – найлегше потрапляють у такі пастки люди похилого віку. Вони в силу свого віку більш довірливі, їх легше тримати «на гачку», вони намагаються за будь-яку ціну бути корисними своїм молодим родичам і, ледве почувши про біду, здатні віддати останні копійки, мають обмежений доступ до загально-суспільної інформації, а подеколи й зовсім не мають і гадки про всі ті методи обману та ошуканства, якими користуються сучасні аферисти задля власного збагачення.

Друга причина: телефонне шахрайство – злочин так званого «віддаленого доступу», тобто злочинець і жертва не бачать одне одного і не спілкуються віч-на-віч. Такі злочини важко розплутувати й доводити злочинний намір, а ось самому злочинцю отримати реальні гроші – легко. Третя причина – зазвичай, літні люди проживають самотою, й рідко хто з молодшого покоління попереджає їх про небезпеку таких шахрайських схем. До того ж, шахраї чудові психологи, котрі на інтуїтивному рівні можуть відчути, піддасться на їх умовляння телефонний співбесідник, чи варто відразу кинути трубку.

Так, жертвою такого ошуканця учора став 82-річний житель Глухова, який переказав на операцію «онуку» вісімнадцять тисяч гривен. Подібним же чином "допомогла" своєму синові, котрий нібито втрапив у аварію, і 82-річна жителька Сумського району. Старенька віддала невідомо кому майже сімнадцять тисяч гривен.
Наразі за кожним з цих фактів працівники поліції ведуть необхідні оперативно-розшукові дії, аби з‘ясувати особи пройдисвітів та повернути пенсіонерам втрачені кошти.

Правоохоронці знову застерігають громадян бути уважними і обачними, не довіряти телефонним співрозмовникам, як би ті не «ридали» у слухавку і не просили про негайну допомогу.

В такому випадку варто зберігати спокій, і не кидатися негайно збирати гроші. Можна спокійно відповісти, що цю тему ви обговорите вдома, в сімейному колі, за присутності інших членів родини. Або сказати, що інформацію потрібно уточнити, і перервавши розмову з цим абонентом, зателефонувати на мобільний іншим вашим родичам, хто може бути найближче чи кому ви більше довіряєте. В іншому випадку можна відразу звернутися на поліцейську цілодобову безкоштовну лінію «102» і розповісти про телефонну розмову оператору – він вислухає вас і надасть необхідну пораду чи допомогу.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!