Вісім тисяч доларів США виманили у 81-річної глухівчанки невідомі аферисти

Версія для друку
top-photo.jpg

Бабуся розповіла: їй на стаціонарний телефон подзвонив якийсь чоловік і повідомив, що її син начебто спричинив ДТП. В результаті нібито збив людину, якій необхідна термінова операція. Тому вона повинна зібрати всі наявні гроші та передати їх через посланця до лікарні. Не підозрюючи, що це можуть бути шахраї, старенька відразу підготувала пакет з грошима і передала чоловіку, котрий за тридцять хвилин після цієї розмови прийшов до неї додому. Беручи гроші, він запевнив, що просто зараз їде до лікарні і владнає справу з оплатою операції.

А зрозуміла, що її ошукали, бабуся тільки увечері, коли син повернувся з роботи додому. Чоловік пояснив матері, що нікого не збивав, і відразу зателефонувала до поліції.
За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції роблять все можливе для встановлення особи зловмисника.

«Незважаючи на всі наші перестороги і попередження, громадяни вірять подібнім «благодійникам» і віддають невідомо кому значні грошові кошти, роками збирані родинні заощадження, - говорить начальник Глухівського відділу поліції Олександр Войтенко. – Ми знову закликаємо громадян розповідати літнім людям про такі шахрайські схеми, адже злочинці розраховують саме на стариків, - тих, хто хоче бути корисним своїм дітям, хто мало обізнаний з новими способами та методами шахрайств, хто при найменшому натяку на небезпеку для родини ладен віддати всі свої гроші.

Тож будьте уважними, частіше спілкуйтеся зі своїми літніми батьками та родичами, навідуйтесь до них, дзвоніть їм, розповідайте про свої справи, цікавтеся їхніми, - щоб цього не зробили за вас шахраї. І за будь-яких обставин зберігайте здоровий глузд і не піддавайтеся емоціям. А в разі надходження аналогічних дзвінків – просто переривайте розмову і телефонуйте до найближчого відділку поліції або на спецлінію «102». Так ви збережете і своє здоров‘я, і свої статки».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!