29-річний чоловік обкрадав власну родину заради горілки

Версія для друку
punica2.jpg

Щоб роздобути гроші на спиртне, неодноразово судимий 29-річний чоловік обкрадав власну родину. Останній спочатку викрав та відніс до ломбарду домашній комп’ютер, а наступного разу зняв з шиї своєї 2-річної доньки золотий ланцюжок з хрестиком, які також віддав у заставу.

В поліцію з заявою про крадіжку звернулась 34-річна мешканка Шостки. Жінка жалілась на свого співмешканця, який через алкогольну залежність обкрадає їх з донькою.

За словами громадянки, спочатку чоловік виніс з квартири та заклав у ломбард системний блок та монітор домашнього комп’ютера. Надвечір присягався їй, що речі поверне найближчого часу. Проте за два дні зняв з шиї їх 2-річної доньки золотий ланцюжок з хрестиком, які також продав, а гроші витратив на спиртне.

Правоохоронці допитали підозрюваного, який своєї провини не заперечував. Чоловік зізнається, що всьому виною його алкогольна залежність, з якою самостійно впоратись не може.

Наразі відносно підозрюваного полісмени відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Крім того, що зловмисник повинен повернути в родину все поцуплене майно та цінності, йому загрожує ще й до п’яти років позбавлення волі.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!