«Вкрав, випив - в тюрму!»…

Версія для друку
213464813.jpg

Саме за такою «схемою» живе 37-річний житель Сумського району, який, звільнившись з місць позбавлення волі, знов наважився на злочин. Цього разу «попався» на крадіжці велосипеда, за який доведеться сплатити черговою кримінальною відповідальністю.

До Сумського районного відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся один з жителів с.Верхня Сироватка. Літній чоловік розповів, що зайшов до сусіда на кілька хвилин, залишивши свій велосипед біля його будинку, а коли повернувся, виявив зникнення двоколісного.
«Дільничний, який обслуговує цю територію, одразу перевірив раніше судимих місцевих жителів, - коментує Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. – В поле зору потрапив 37-рчний чоловік, що нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Коли ж з ним поспілкувались, той зізнався у скоєному. Причиною свого вчинку назвав нестачу грошей, які йому край потрібні були на придбання горілки».
Крадений велосипед поліцейські знайшли в кущах біля сусідської садиби. Двоколісний повернули власнику, а у відношенні підозрюваного відкрили чергове кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яке передбачає п’ятирічне обмеження або позбавлення волі.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!