Святкові заходи з нагоди Дня захисника України на Сумщині «відзначились» відкриттям кримінального провадження

Версія для друку
thumb_3.jpeg

Подія сталася в Конотопі. Під час урочистих заходів з нагоди Дня захисника України, які проходили в міському палаці культури, під час танцювального номеру організатори використали відеоряд із символікою ДНР.

В поліції по даному факту відкрили кримінальне провадження. Для з’ясування всіх обставин того, що відбулося працюють поліцейські, працівники прокуратури та СБУ.
Під час виконання одного з номерів концертної програми як фон було використано варіант відеокліпу на пісню Поліни Гагаріної «Кукушка», який в інтернент-ресурсах ще має назву «Битва за Донбас». Нагадаємо, що в цьому кліпі використовується відео, відзняте в окупованому Донецьку. У ньому рясно використана символіка сепаратистів – шеврони, прапор фейкової ДНР, а на деяких кадрах добре видно обличчя ватажків сепаратистів.
Даний факт було негайно зафіксовано працівниками Конотопського відділу поліції та внесено до ЄРДР за ознаками ч.1 ст. 161 Кримінального кодексу України (… Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті…..)
Наразі працівники поліції, прокуратури та СБУ з’ясовують, хто був міг бути зацікавленим у даній провокації.
Подія збурила місцеву громаду та керівництво Конотопської міської ради, яке пообіцяло всіляко сприяти правоохоронцям у розслідуванні даного кримінального провадження.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!