На Сумщині піротехніки знищили артснаряд

Версія для друку
3.jpg

16 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Роменському районі було проведено роботи зі знешкодження артилерійського снаряду калібром 76 мм. часів Другої світової війни.

На вибухонебезпечний предмет натрапив місцевий житель у лісосмузі під час випасання худоби поблизу с.Боцмани. Про небезпечну знахідку, яка знаходилась лише в 300 метрах від житлових будинків чоловік повідомив правоохоронцям. На місце виклику з м.Ромни прибули піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Фахівці вилучили снаряд, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Загалом з початку року на території Сумщини знешкоджено більше 500 одиниць застарілих боєприпасів, у тому числі 7 авіабомб. Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!