Віртуальний трактор за реальні гроші

Версія для друку
maxresdefault.jpg

У чергову аферу з сайтами оголошень потрапив 47-річний житель Липової Долини. Намагаючись придбати трактор, чоловік натрапив на шахрая та втратив свої 23 тисячі гривень.

Працівникам поліції чоловік розповів, що в кінці минулого місяця він вирішив замовити через мережу Інтернет трактор. Знайшов потрібне оголошення та зв’язався по мобільному з так званим продавцем. Той попросив сплатити йому завдаток в сумі 23 000 гривень, на що заявник погодився. А коли в обумовлений термін, він приїхав до сусіднього міста, аби забрати трактор та повністю розрахуватись з продавцем, той класично обірвав зв'язок.

В поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого правоохоронці ведуть пошуки зловмисника та вкотре застерігають громадян від подібних покупок в Інтернеті. Ні в якому разі не надсилайте завдаток за замовлений товар, не перераховуйте гроші незнайомцям, сплачуйте за товари лише після їх отримання. І пам’ятайте, що за кожним другом он-лайн оголошенням ховається звичайнісінький шахрай.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!