Поліція розшукала трьох неповнолітніх втікачів

Версія для друку
60bf1748361ede4e2aa619af13f5f712_1.jpg

Двоє хлопчиків віком 16-ти та 13-ти років, та їх дві сестрички віком 9 і 10 років, пішли учора вранці до школи, і додому не повернулися. В результаті інтенсивних пошуків працівники поліції знайшли трьох молодших дітей, пошуки найстаршого їх брата тривають.

Учора, близько восьмої вечора, до Білопільського відділення поліції звернулася 39-річна жителька містечка Ворожба з заявою про зникнення чотирьох її неповнолітніх дітей.
За словами жінки, діти вранці 19 листопада пішли до школи, і додому не повернулися. На розшук підлітків було зорієнтовано весь особовий склад поліції Сумщини, інтенсивні пошуки тривають і досі.
На цю годину трьох з юних мандрівників, 13-річного Саміра, 10-річну Русаліну та 9-річну Діану правоохоронці за допомогою небайдужих громадян вже розшукали, і зараз діти знаходяться на поліцейському піклуванні.
Пошуки найстаршого, 16-річного Назара Череповського, тривають. На вигляд хлопцю близько 15 років, худорлявої статури, зростом 160 см, має темне коротке волосся, очі світло-карі. Працівники поліції звертаються з проханням до всіх громадян, кому відоме його місцеперебування, негайно повідомити про це до найближчого відділку поліції або за номером спецлінії «102».

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!