У Сумах зіткнулися маршрутка і автобус

Версія для друку
fb_img_1544182582257.jpg

6 грудня о 16:34 поблизу зупинки «ун-г Київ» зіткнулися комунальний автобус № 58А та маршрутка. Аварія сталася під час під’їзду автобуса до зупинки громадського транспорту. У цей же момент водій «Рути», не переконавшись у безпечності руху, здійснив маневр вліво.

Внаслідок ДТП транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень: у маршрутки понівечені ліва фара, розбите ліве дзеркало, зім’яті ліве крило та бампер; на комунальному транспорті – подряпина та невеликий скол на задній частині.
Довгий час водій «Рути» не визнавав своєї вини. Проте, було з’ясовано, що після зіткнення він змістився ( з'їхав) з місця вчинення дорожньо-транспортної пригоди на кілька метрів (про це свідчили сліди від шин на дорозі та відсутність слідів пасажирів біля дверей). Остаточно усі крапки над «і» розставило відео з камер спостереження, яке зафіксувало усі деталі та подробиці ДТП.
Під «вантажем» беззаперечних доказів водій маршрутки визнав той факт, що саме він спричинив аварію. На щастя, ніхто не постраждав. Водії роз»їхался після оформлення європротоколу. Збитки комунальному підприємству буде відшкодовувати страхова компанія, в якій застраховані транспортні засоби.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!