Сумщина посіла друге місце в учнівській гімназіаді

Версія для друку
18645.jpg

Як розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА у ході апаратної наради, під час конференції громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» були відзначені юні спортсмени Сумщини за активну участь у ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в місті Мараккеш

«Крім того, ми отримали кубок з рук заступника Міністра освіти і науки України Романа ГРЕБИ як друга за чисельністю учасників Гімназіади область, – розповіла Вікторія ГРОБОВА. – У Гімназіаді взяло участь 1104 учні».

У Гімназіаді України юні атлети Сумщини були представлені в 10 видах спорту. Вдалими виступами відзначились представники всіх видів спорту (49 медалей, серед яких – 7 золотих, 21 срібна, 21 бронзова). Директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова отримала кубок за ІІ загальнокомандне місце серед областей третьої групи.

На ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в місті Мараккеш (Королівство Марокко) збірну України представляли 122 школярі-спортсмени із 22 областей України, у складі якої – учні Сумської області. Спортсмени зі спортивної аеробіки Станіслав ГАЛАЙДА, Анастасія КУРАШВІЛІ вибороли бронзові медалі, а лучник Артем ОВЧИННІКОВ у особистому заліку посів ІІІ місце, у складі команди та в міксі здобув «срібло».

За успішний виступ спортсменів та тренера зі стрільби з лука Євгенія СОЛОНЕНКА відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!