На Сумщині за незаконну порубку хвойних дерев поліція затримує браконьєрів

Версія для друку
1480501567.jpg

За минулі вихідні поліцейські Сумської області виявили трьох порушників природоохоронного законодавства, що здійснювали незаконну порубку хвойних порід дерев. Поліція встановила особи зловмисників та відкрила кримінальні провадження.

Працівники Великописарівського відділення поліції виявили незаконну порубку лісу. В ході перевірки встановлено, що сім дерев породи сосна, у лісосмузі неподалік від села Вільне, спиляв 48-річний житель села Пожня.
В ході проведення оперативно-профілактичних заходів, направлених на збереження насаджень хвойних порід дерев, дільничні офіцери поліції спільно з природоохоронними органами у заповіднику Краснопільського держлісгоспу виявили 44-річного жителя Краснопілля, який зрубав шість сосон та чотири ялини.
У Глухівському районі працівники поліції викрили місцевого лісника, який в лісовому масиві села Іващенкове скоїв незаконну порубку лісу в кількості 34-х дерев породи сосна. Викрадені дерева правоохоронці вилучили.
Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 246 «Незаконна порубка лісу» Кримінального кодексу України.
Нагадуємо, що згідно ст. 246 Кримінального кодексу України, незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах карається штрафом, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!