Апеляційний суд переглядатиме вирок особі, яка тримала в заручниках дитину

Версія для друку
img_20190111_222618.jpg

До Сумського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга прокурора на вирок Зарічного районного суду м. Суми, яким обвинуваченій було визначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Жінку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 147 ч. 2 КК України (Захоплення та тримання в заручниках неповнолітньої особи). В апеляційній скарзі сторона обвинувачення просить скасувати рішення суду першої інстанції та призначити суворіше покарання, а саме 7 років позбавлення волі.

У травні минулого року обвинувачена взяла в заручники дитину своєї знайомої. Вона зайшла до квартири потерпілої та, побачивши, що дитина вдома сама, зачинила двері з середини. Жінка посадила малолітнього хлопчика біля відкритого вікна на стілець і, утримуючи його обома руками, почала вимагати у його матері повернути їй власну дочку, яку напередодні забрали в дитячий будинок. Обвинувачена тримала в руці ніж і загрожувала нанести дитині тілесні ушкодження

За апеляційною скаргою прокуратури апеляційний суд відкрив провадження. У зв’язку із закінчення строку дії обраного до засудженої запобіжного заходу колегія суддів відповідно до п. 3 статті 331 Кримінального процесуального кодексу України розгляне питання доцільності подальшого тримання обвинуваченої під вартою. Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу призначено на 17 січня 2019 року на 11 год. 30 хв.

Справу розглядатиме колегія суддів у складі: Олійник В.Б., Філонова Ю.О., Рунов В.Ю. Єдиний унікальний номер справи: 591/3773/18

Вибачте, але голосувати можуть лише мешканці України!

Читайте також:

Коментарі RegioNews
Коментарі Facebook

Comments

Написати новий коментар

Приєднуйтесь!