Молодь Сумщини виборює перемогу на міжнародних фестивалях

Колектив «ART’elь moda» з його керівником Ларисою ВАНЄЄВОЮ підкорив міжнародний фестиваль моделей та дизайнерів «WORLDFASHIONKIDS», що проходив в Італії. А учні Сумської дитячої художньої школи імені М. Г. Лисенка гідно представили Сумщину у Миколаївській області на ХХІІ Міжнародному фестивалі «Золотий лелека»

«ART’elь moda»вже 16 разів брала участь у фестивалях європейського рівня. Цього разу 25 юних моделей з Сумщини продемонстрували вражаюче шоу з показом колекцій «Віват, гусари» та «Вільний птах».

До складу журі конкурсу входили представники Італійської Академії моди та дизайну (The Italian Academi of Fashion and Design), відомого в Європі дитячого модельного агентства «My VIP», головний редактор журналів «White Sposa» и «The Real Wedding» Сімона ПОЛЛІ, а також президент цього фестивалю Наталія КОВАЛЬОВА. Саме вони прийняли рішення нагородити колектив дизайн-студії «ART’elь moda» головним призом фестивалю – кубком та дипломом «Гран-прі».

Великий подив у спеціалістів виклав той факт, що юні моделі самостійно шиють свої надзвичайні костюми.

На Миколаївщині протягом фестивальних днів юні художниці Яна КАРПЕНКО, Єва КІНАШ, Маргарита САДОВА, Анастасія СИДОРЕНКО, Аріна РАШЕВСЬКА, Валерія ЖОГЛО, та Дана ГРИГОР’ЄВА у творчих майстернях мали змогу доторкнутися до таємниць народного розпису, вибійки, витинанки, живопису та графіки та виготовити художні твори в двох номінаціях. 

Яна Карпенко у номінації «малюнок, живопис, графіка» здобула Гран-Прі та посіла ІІ місце. У номінації «малюнок, живопис, графіка» роботи Діани Григор’євої здобули І та ІІ місце, Аріни Рашевської – І та ІІІ місце, Валерія Жогло посіла ІІ місце.

У номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» результати у номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» Валерія Жогло, Анастасія Сидоренко та Маргарита Садова – І місце, Анастасія Сидоренко, Єва Кінаш та Маргарита Садова – ІІІ місце.