У Сумах зростає талановите покоління композиторів

Вихованці дитячої музичної школи № 4 взяли участь у XVІІІ Всеукраїнському конкурсі юних композиторів-виконавців «Жива музика», що відбувся в Києві.

Конкурс був спрямований на виявлення талановитої молоді, яка має нахил до написання музичних творів. Участь у ньому взяли юні композитори з Київських шкіл мистецтв, з Сум. Запоріжжя, Рівного, Тернополя, Черкас і Дніпра.

Переможців обирали за такими номінаціями: «Фортепіанна музика», «Музика для струнних інструментів», «Музика для духових інструментів», «Музика для народних інструментів», «Вокальна музика, солоспів», «Джазова музика». Прослуховували та оцінювали конкурсні програми члени журі – провідні композитори: Валерій МАТЮХІН, Петро ЗАЇКА, Тетяна ОХОТНИК, Геннадій САСЬКО, Олексій СКРИПНИК, Віктор СТЕПУРКО, Ігор ЩЕРБАКОВ.

Учениця Сумської ДМШ № 4 Дарина Мельник з успіхом виконала свою конкурсну програму. У номінації «Музика для струнних інструментів» Дарина стала лауреатом ІІ премії, а в номінації «Вокальна музика, солоспів» дівчина стала дипломантом конкурсу. Професійно виконав твір юної композиторки «Вальс-спогад» ансамбль скрипалів «Концертіно» під керівництвом Людмили ДЯЧЕНКО, концертмейстера Антоніна МАКАРЧУК. Викладач з композиції Вікторія РУДЕНКО.